Referencie

Zistili nám, ktorých klientov osloviť s našou ponukou

Prieskumná kampaň a nové obchodné príležitosti

KLIENT: Linde Material Handling Slovenská Republika, s.r.o.

Linde Material Handling Slovenská Republika, s.r.o. patrí medzi popredných dodávateľov manipulačnej techniky a na slovenskom trhu je značka vozíkov Linde symbolom kvality, spoľahlivosti a moderného dizajnu. Spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. získala 1. miesto v rebríčku najzdravších firiem v trenčianskom regióne za r. 2014 v kategórii veľká obchodná spoločnosť. Nechali sme si u vás urobiť prieskum zameraný na zistenie kľúčových informácií ohľadne využívania služieb a produktov spoločnosti Linde.

  • Primárny cieľ: zistenie zodpovednej osoby v rámci manipulačnej techniky, prieskumné otázky ohľadne manipulačnej techniky plánov do budúcna v rámci rozvoja a investícií. 
  • Pridaná hodnota 1: nové obchodné príležitosti, ktoré vyplynuli z telefonickej komunikácie. 
  • Pridaná hodnota 2: aktualizácia kontaktných údajov klientskej databázy.

Výsledky: Z objemu oslovených spoločností 27% úspešnosť získania a vyplnenia informácií tvoriacich prieskumnú kampaň, cca 0,04 % obchodných príležitostí v rámci záujmu o kúpu / prenájom / výberové konanie na služby a produkty spoločnosti Linde – (získavanie obchodných príležitostí nebolo v zadaní cieľa kampane).

VÝSLEDOK: Z objemu oslovených spoločností 27% úspešnosť získania a vyplnenia informácií tvoriacich prieskumnú kampaň

Manažér projektu

Monika Mikolášková

Monika Mikolášková

"Respondenti mali skúsenosť so značkou, no hoci sme mali databázu od klienta, bolo potrebné dohľadať niektoré kontakty. Niektorí nemali skúsenosť s manipulačnou technikou, no celkový level návratnosti dotazníkov bol nad klientove očakávania."

Získajte cenovú ponuku na túto službu 1-2-3

Nechajte nám email alebo číslo a my sa vám ozveme.