Vymáhanie pohľadávok

Zabudli? Nestihli? Nechcú? Nestrácajte s tým čas

Obávame sa, že neplatiči patria aj do vášho biznisu. Ale nie do vašej kompetencie. Vy sa venujte obchodu, faktúry a nedoplatky vymáhajte prostredníctvom nás. Len si to zoberte:

  1. potrebujete vedieť, kedy neplatičov zastihnete na telefóne
  2. ak ich nezastihnete, musíte pracne vyhľadať iný kanál na oslovenie 
  3. musíte vedieť, čo presne povedať - a ak budú negatívni a odmietaví, pokazia vám deň (nehovoriac o vašom stratenom čase a ušlom zisku)

Nevolajte. My vašich neplatičov obvoláme za vás. Vy tým:

  1. ušetríte čas, peniaze a nepríjemnosti
  2. získate od neplatičov okamžitú odozvu a spätnú väzbu
  3. zistíte, ktoré pohľadávky je lepšie odpredať a kde treba právne zasiahnuť

Vieme, kedy vymáhať

Dodajte nám vašu databázu neplatičov, vyhodnotíme ju a zistíme, kedy bude mať vymáhací telefonát najväčší účinok. Podľa potreby vašim dlžníkom vieme zavolať až do siedmej večer, prípadne v sobotu. A ak zlyhá telefón, vieme im poslať upomienku aj cez e-mail, poštovou zásielkou alebo SMS správou. 

Sme nepriestreľní - za vás

Pred spustením vymáhacej kampane si s vami sadneme, určíme stratégiu, možnosti hradenia i splátkového kalendára. Spolu nájdeme odpovede na všetky argumenty neplatičov a vytvoríme scenár hovoru. Potom ho otestujeme a zároveň s ním aj našich operátorov. Všetci majú intenzívne školenie ako komunikovať v týchto situáciách, no nasadzujeme len tých najzdatnejších, ktorí so zenovým pokojom a príjemným hlasom zvládnu aj negatívne či agresívne reakcie klientov. 

Neplatičom, ktorí len zabudli či nestihli, nebudú naši operátori nič vyčítať. S tými ostatnými budú jednať korektne, ale asertívne. Často viac netreba.

Zverte nám do rúk vaše pohľadávky a maximum dostanete späť.

Získajte cenovú ponuku na túto službu 1-2-3

Nechajte nám email alebo číslo a my sa vám ozveme.