Čo ponúkame

Aktívny telemarketing - keď voláme my

Získavanie nových klientov, oslovovanie potenciálnych obchodných partnerov a dohadovanie obchodných stretnutí, predaj produktov a služieb od výmyslu sveta, zisťovanie potenciálu vašich produktov či mienky vašich zákazníkov. Aktívny telemarketing je bez váhania jeden z najlepších marketingových nástrojov na komunikáciu so zákazníkmi - rýchly, finančne výhodný, s okamžitou odozvou a merateľným ziskom.

Pasívny telemarketing - keď volajú vaši zákazníci

Postaráme sa o vašich klientov - nenáročne, srdečne a k vašej aj ich spokojnosti. Na ich otázky odpovieme a problémy vyriešime na vašej informačnej linke, linke zákazníckej podpory, v čete na internete či v centre služieb zákazníkom. Vybavíme aj objednávky cez telefón, či máte e-shop s elektronikou, pizzériu alebo čokoľvek iné. Vy získate spätnú väzbu o kvalite vašich služieb, u klientov podporíte loajalitu k vašej značke. V tomto ohľade nie je nad (to naše) teplé ľudské slovo.

Ďalšie služby - ušetrite námahu, získajte viac

Doplňte svoju telemarketingovú kampaň sms správami, využite naše databázy B2B subjektov, zverte nám do rúk vašu klientskú databázu a nechajte nás "očistiť" ju od neaktuálnych kontaktov. Nestrácajte čas papierovačkami a nechajte nás spracovať vaše zmluvy s klientami. Prenajmeme vám naše call-centrové technológie, skladové priestory v zahraničí pre jednoduchú distribúciu vašich produktov. Cez mystery calls zhodnotíme vašich zamestnancov a vyškolíme ich v najúčinnejšej obchodnej komunikácii.

Zistite, ako sa dá "nakopnúť" váš biznis raz-dva-tri.
Ozvite sa nám.

Získajte cenovú ponuku na túto službu 1-2-3

Nechajte nám email alebo číslo a my sa vám ozveme.