Vedeli ste?

Vedeli ste, koľko príležitostí čaká za hranicami?

V Poľsku otvára peňaženky denne 38,5 milióna potenciálnych klientov. A Česká republika má momentálne najvyšší rast HDP v celej Európe. Dôsledky? Len minulý rok sa tam predalo o 40 000 automobilov viac ako po iné roky (inými slovami - majú na to). Prirátajte siedmu najľudnatejšiu krajinu EÚ, 20-miliónové Rumunsko a 10 miliónové Maďarsko, a získate trh 14x väčší, ako ten slovenský. A to sú len krajiny, v ktorých máme fyzické pobočky.

Dostať vás samozrejme vieme aj na iné svetové trhy. Všetky čakajú na vaše produkty. Kvalitných výrobkov a služieb sa trh nepresýti.

Vedeli ste, aké ľahké je preniknúť na zahraničný trh?

Penetrácia mobilných telefónov presiahla 100% už v roku 2007. Čo to znamená? Že dnes majú mobil jednoducho všetci. A niektorí aj dva. Takže nemusíte zakladať pobočky ani kupovať drahú reklamu. My ich priamo oslovíme - a vy len začnite baliť produkty na vývoz.

 

Vedeli ste, že to nestojí veľa?

Na to, že nám zaplatíte len za telefonickú kampaň, získate pre svoj biznis cený základ: zákaznícku bázu a jej dôveru, poznatky o tom, kto chce váš produkt a príležitosť predávať bez námahy a nákladov. Cez nás. Raz-dva-tri.

 

Zákazníci v zahraničí čakajú. Poďte im s nami naproti, aby im naproti nevyšiel váš konkurent!

Získajte cenovú ponuku na túto službu 1-2-3

Nechajte nám email alebo číslo a my sa vám ozveme.