Získajte nových klientov

Zaplníme váš kalendár obchodnými stretnutiami

Poznáte to -  zákazníci, ktorí potrebujú váš produkt, sú tam vonku. Lenže ako ich úspešne osloviť? Ako sa nenechať odmietnuť, ale nebyť dotieravý? Skúšali ste to, však? Niekto vo firme trávil celé dni na telefóne. Nakoniec ste mali isté jedno či dve stretnutia. Potom ste pridali nový produkt a celý kolotoč začal odznova...

Takto to už nikdy nerobte

Nestrácajte čas a motiváciu hľadaním kontaktov a obvolávaním neochotných zástupcov. Pripravte si svoju prezentáciu, my vašich klientov nájdeme za vás. Dohodneme vám obchodné stretnutie alebo rovno získame nového zákazníka.

Vieme, ako na to

Základom je podrobná príprava. Do hĺbky spoznáme váš biznis. Poviete nám, čo chcete dosiahnuť, a my nájdeme správnu cieľovú skupinu - ľudí a firmy, pre ktorých budete naozaj zaujímaví. 
Potom im vo vašom mene zavoláme. V tej chvíli už máme dobre premyslené, kedy sa klientom ozvať, aké slová zvoliť a desiatky ďalších detailov. Robí to tím ostrieľaných, optimistických ľudí, ktorí sa vynájdu aj keď na druhej strane nie je záujem. Nové obchodné príležitosti vám zabezpečia nenútene a profesionálne.

To nie je všetko.

Platíte nám iba za uskutočnené telefonáty

Presne tak. Za telefonáty, kde nikto nedvíha alebo máte zlé číslo, od vás nechceme ani cent. Platíte iba za výsledky.

Pýtate sa, prečo vám neúčtujeme celé hodiny, ktoré strávime na linke?

Úprimne?

Lebo sme dobrí.

Máme za sebou roky skúseností zo stovák takýchto projektov. Po každom si robíme hĺbkovú analýzu, čo fungovalo a čo nie. Jednoducho vieme, ako vám získať klientov. Presvedčte sa sami. Obchodných partnerov sme pomohli nájsť a udržať týmto firmám.

Takže ak chcete:

  1. získavať zákazníkov
  2. predávať im služby
  3. udržiavať si ich

ale nechcete:

  1. strácať čas hľadaním kontaktov
  2. platiť za hodiny zbytočných hovorov
  3. chodiť na stretnutia, ktoré nikam nevedú

...ozvite sa nám hneď teraz.

Alebo nám nechajte kontakt:

Získajte cenovú ponuku na túto službu 1-2-3

Nechajte nám email alebo číslo a my sa vám ozveme.