Naša firma

123Call je projekt telefonických služieb pre malé a stredné firmy. S vašimi zákazníkmi hovoríme jedenástimi nosnými jazykmi vo viac ako piatich európskych krajinách. Naši operátori vo vašom mene volajú klientom od apríla roku 2004.

Spoľahnite sa na európsku elitu

123Call každoročne zrealizuje viac ako 450 kampaní pre firmy z celej Európy. Našim krédom je korektný prístup k vám - našim obchodným partnerom, neustále zlepšovanie techniky a posiľňovanie schopností našich ľudí. Máme vysoko odborne školených operátorov, ktorí vyspovedajú vašich zákazníkov, vyriešia všetky sťažnosti a predajú akýkoľvek produkt s úsmevom na perách, raz-dva-tri. Aby vaši klienti položili telefón nadšení.

Venujte sa biznisu - my za vás všetkých obvoláme

Nechajte sa nami profesionálne a odborne reprezentovať! Je to jednoduché a radi vás presvedčíme, že aj výhodné. Okrem oslovovania potenciálnych klientov a predaja vašich produktov zistíme aj mienku vašich zákazníkov a zodpovieme ich otázky na vašich hotlinkách či v čete na internete. Úspešne vybavíme nepríjemné telefóny (vymáhame pohľadávky) a zachránime aj dobré percento vašich klientov odchádzajúcich ku konkurencii. Ak chcete zlepšiť komunikačné schopnosti vašich zamestnancov, radi ich vyškolíme. Najradšej máme dlhodobú spoluprácu na viacerých projektoch - vtedy môžeme spoznať vás, vaše produkty a klientov do hĺbky a o to je výsledok lepší.

Telefóny berieme 7 dní v týždni, 24 hodín denne. Naše call centrá sú vybavené najmodernejšími technológiami a viacnásobným zabezpečením, takže vaše citlivé údaje a databázy sú v 100%-nom bezpečí.

 

Vyskúšajte nás už dnes.

Získajte cenovú ponuku na túto službu 1-2-3

Nechajte nám email alebo číslo a my sa vám ozveme.