Ako rozšíriť váš biznis za hranice

Predávať produkty v zahraničí, v tom je možnosť zásadných ziskov pre vašu firmu. Lenže predávať miesto jedného trhu na dvoch, alebo rovno na piatich - to vyzerá zložito.

Kľúčové slovo je vyzerá. Áno, normálne by ste museli najprv investovať fúru peňazí - založiť zahraničnú pobočku, zamestnať lokálnych pracovníkov, prenajať sklady a vyriešiť tisíc ďalších problémov, to všetko s neistým výsledkom. Nič vám nebráni to napokon urobiť - no načo sa zbytočne preťažovať? Z pohodlia vašej centrály expandujte na úrodný zahraničný trh.

Skúste telefonickú kampaň mimo Slovenska a zistíte, či sa vám prítomnosť na zahraničnom trhu oplatí. Výsledok? Pravdepodobne áno - v každej krajine nájdete isté kultúrne rozdiely, ale v podstate sú ľudia všade rovnakí. Všetci si ráno natierajú maslo na chleba, vezú deti do školy, a chcú vaše produkty. Potrebujete len udržiavanú databázu, profesionálny nenútený prístup a špičkovú zákaznícku starostlivosť. O to všetko sa postaráme my.

V zahraničí vám pomôžeme:

  1. nájsť, získať a udržať zákazníkov

  2. skladovať a rozosielať vaše produkty

  3. zabezpečiť zákaznícke linky

Naši operátori rozumejú motivácii a potrebám vašich zahraničných zákazníkov, ktoré sa od vašich domácich líšia. Vieme, ako si ich získať - vo vašom mene. 

S nami nemusíte:

  1. rozmýšľať, ako preniknúť na trh sami

  2. zisťovať zahraničné reálie a podmienky obchodu

  3. platiť vlastnú pobočku, skladové priestory ani obchodných zástupcov

Väčšinu našich klientov tvoria práve firmy s medzinárodnou pôsobnosťou - a vy sa môžete stať jednou z nich. Pripravíme vám pôdu pod nohami. V Maďarsku, Rumunsku, Čechách aj Poľsku - pre začiatok.

Získajte cenovú ponuku na túto službu 1-2-3

Nechajte nám email alebo číslo a my sa vám ozveme.